Sidebar

Firma

Firma Marcin Woźniak Wszystko dla Domu MAR-DOM powstała na potrzeby wszystkich osób, którzy pragną aby ich domy i mieszkania zostały wykończone w sposób szczególny, niepowtarzalny i profesjonalny.

Nasza wiedza i doświadczenie, związane z wykańczaniem wnętrz, sprawią że stworzone przez Państwa projekty i marzenia znajdują odzwierciedlenie w zrealizowanych pracach.

Specjalizujemy się w malowaniu natryskowym oraz tradycyjnym, nakładaniem tynku strukturalnego, układaniem glazury i terakoty oraz pracach bezpośrednio z nią związanych na zewnątrz i wewnątrz obiektów. Na narożnikach płytki przycinamy pod kątem 45 stopni co powoduje, że wygląda to bardzo estetycznie i nie trzeba używać listw wykończeniowych.

Do tematu podchodzimy poważnie i z sercem a nasze prace wykonujemy na najwyższym poziomie. Współpracujemy z wieloma hurtowniami w których mamy rabaty na armaturę łazienkową, ceramikę łazienkową, dodatki łazienkowe oraz kabiny prysznicowe. Służymy poradami w doborze najlepszych i optymalnych rozwiązań.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.

Sidebar