Sidebar
Klimatyzacja

Klimatyzacja w domu nie jest już dobrem dostępnym tylko dla wybranych. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie, aby zapewnić optymalną temperaturę wewnątrz mieszkań/domów podczas upalnych dni. W zależności od rodzaju zabudowy (mieszkanie lub dom) proponujemy Państwu dwa rozwiązania:

Klimatyzatory ścienne - rozwiązanie dedykowane głównie do właścicieli mieszkań ze względu na ich architekturę. Składające się z jednostki zewnętrznej (najczęściej umieszczanej na balkonie) oraz jednostki wewnętrznej czyli panelu sterującego klimatyzacją. Niektórzy producenci w swojej ofercie posiadają jednostki z funkcją chłodzenia oraz grzania, które może wspierać istniejącą już instalację grzewczą w mieszkaniu. Z doświadczenia wiemy, że jedna jednostka chłodząca wystarczy do utrzymania odpowiedniej temperatury w mieszkaniu nawet o powierzchni do 70-80m2.

Klimatyzatory kanałowe - rozwiązanie stosowane głównie w domach jednorodzinnych/bliźniakach. Dzięki odpowiedniemu rozprowadzeniu kanałów, którymi płynie chłodne powietrze mamy możliwość dotarcia do większości pomieszczeń w budynku. Jednostka zewnętrza w przypadku tego rozwiązania zazwyczaj umieszczana jest na dachu, natomiast cała instalacja znajduje się na poddaszu.

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu umówienia się na darmową wycenę instalacji klimatyzacji.

Sidebar